+420 222 532 547
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod

Penzion roku je prestižní ocenění majitelů a provozovatelů penzionů, kteří dlouhodobě poskytují kvalitní služby. Penzion roku je jednou z kategorií Výročních cen Asociace hotelů a restaurací ČR, na které AHR ČR spolupracuje s hotelovým systémem Previo společně s rezervačními portály Penzion.cz a Hotel.cz.


Anketa je postavena na kombinaci recenzí od ubytovaných hostů a hodnocení odborné komise. Právě díky hodnocení hostů, kteří byli v penzionech skutečně ubytovaní, je tato anketa jedinečná. Jedná se také o jedinou anketu Penzion roku na našem trhu, která je pod hlavičkou AHR ČR, což ji zároveň činí naprosto nekomerční.

PRO UBYTOVANÉ HOSTY

Chystáte se letos v létě ubytovat v nějakém českém penzionu?
Pokud ano, hlasujte pro svého favorita v soutěži Penzion roku 2019. Jedná se o prestižní ocenění pro penziony, které dlouhodobě poskytují kvalitní služby. Je to také jedna z kategorií Výročních cen Asociace hotelů a restaurací ČR, na které spolupracuje s hotelovým systémem Previo společně s rezervačními portály Penzion.cz a Hotel.cz.


Jak poznáte, komu můžete dát svůj hlas?
Hlasovat lze pro všechny penziony, které najdete na portálech www.penzion.cz nebo www.hotel.cz (je možné, že se v průběhu letních měsíců budou přidávat i další penziony). Hlasování a sběr recenzí proběhne od 1. června do 31. srpna 2019.
A když budete hlasovat, vyhrát můžete jeden z 5 pobytových nebo restauračních voucherů od partnerů AHR ČR.


Jak hlasovat?
Den po odjezdu z penzionu obdržíte email s žádostí o poskytnutí recenze vašeho pobytu. Pokud budete spokojeni a vaše recenze bude pozitivní, můžete svému favoritovi pomoci k umístění v TOP 10 nebo třeba i k celkovému vítězství.

PRO PENZIONY

Recenze hostů jsou sbírány online od 1. června do 31. srpna 2019 prostřednictvím emailu s výzvou k zadání recenze. Ten obdrží každý ubytovaný host den po svém odjezdu. Kromě možnosti získat ocenění nejlepšího penzionu budete mít k dispozici také relevantní zpětnou vazbu vašich klientů. A o to jde především. Anketa je rovněž nástrojem k marketingovému zviditelnění vašeho penzionu, proto neváhejte a zapojte se i vy!


Z penzionů umístěných v TOP 10 vybírá odborná komise (na základě osobních návštěv) držitele ocenění Penzion roku 2019, který bude vyhlášen na slavnostním galavečeru 14. Výroční konference AHR ČR v Praze, konané 29. listopadu 2019.


Více se o Výročních cenách Asociace hotelů a restaurací ČR se dozvíte na webu CenyAHR.cz. Zajímá vás, co pro váš penzion může AHR ČR udělat a jak vám může pomoci? Více informací o veškerých aktivitách a členství naleznete na webu AHR ČR.


Ke stažení
Banner-maly.png
Letak.pdf
Soutezime.pdf


Kontakt na Asociaci hotelů a restaurací z.s.
tel. č: 236 042 258
email: fialova@ahrcr.cz

Výsledky předchozích ročníků Penzionu roku

Partneři soutěže Penzion roku