+420 222 532 547
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod

Penzion roku je prestižní ocenění majitelů a provozovatelů penzionů, kteří poskytují dlouhodobě kvalitní služby. Penzion roku je jedna z kategorií Výročních cen Asociace hotelů a restaurací ČR, na které AHR ČR spolupracuje s hotelovým systémem Previo společně s rezervačními portály Hotel.cz a Penzion.cz.


Anketa je postavena na kombinaci recenzí od ubytovaných hostů a hodnocení odborné komise. Právě hodnocení skutečně bydlících hostů činí tuto anketu jedinečnou. Jako jediná anketa Penzion roku na našem trhu je pod hlavičkou AHR ČR, což ji zároveň činí naprosto nekomerční soutěží.


Recenze hostů jsou sbírány online do 30.9. a to způsobem, že každému ubytovanému hostu přijde den po odjezdu emailem výzva k zadání recenze. Nejenom že můžete soutěžit o ocenění nejlepšího penzionu, ale především získáte také relevantní zpětnou vazbu vašich klientů. A o to jde především.


Z penzionů umístěných v TOP 10 vybírá na základě osobních návštěv odborná komise držitele ocenění Penzion roku 2018, který bude vyhlášen na slavnostním galavečeru 23. listopadu v 2018 v Ostravě.


Více se o Výročních cenách Asociace hotelů a restaurací ČR se dozvíte na webu CenyAHR.cz.


Zajímavé oborové informace se dočtete také na webu AHR ČR.


Penzion roku 2018

TOP 10 finalistů

Pension Baltazar

Wellness Penzion U Muzea

Penzion Jurášek

Penzion Sirius

Penzion a Restaurace Šimanda

Penzion Jasmín

Pension PRIMUS***

Cyklopenzion Kasper

Penzion Integrity

Wellness penzion U Grygarů

Výsledky předchozích ročníků Penzionu roku

Kontakt na sekretariát Asociace hotelů a restaurací
tel. č: 236 042 320
e-mail: sekretariat@ahrcr.cz

Partneři soutěže Penzion roku