+420 222 532 547
Po - Pá: 8:00 – 20:00 So - Ne: 9:00 – 16:00

Penzion roku je prestižní ocenění majitelů a provozovatelů penzionů, kteří dlouhodobě poskytují kvalitní služby. Penzion roku je jednou z kategorií Výročních cen Asociace hotelů a restaurací ČR, na které AHR ČR spolupracuje s hotelovým systémem Previo společně s rezervačními portály Penzion.cz a Hotel.cz.


Pravidla soutěže byla v letošním roce aktualizována, jejich stručný přehled nabízíme níže:Anketa je postavena na kombinaci recenzí od ubytovaných hostů a hodnocení odborné komise. Právě díky hodnocení hostů, kteří byli v penzionech skutečně ubytovaní, je tato anketa jedinečná. Jedná se také o jedinou anketu Penzion roku na našem trhu, která je pod hlavičkou AHR ČR, což ji zároveň činí naprosto nekomerční.

PRO UBYTOVANÉ HOSTY

Chystáte se letos v létě ubytovat v některém z penzionů v rámci České republiky? Pokud ano, hlasujte pro svého favorita v soutěži Penzion roku 2020.


Jak poznáte, komu můžete dát svůj hlas?
Hlasovat lze pro všechny penziony, které najdete na portálech www.penzion.cz nebo www.hotel.cz. Hlasování a sběr recenzí bude probíhat do 31. srpna 2020.


Jak hlasovat?
Den po odjezdu z penzionu obdržíte e-mail s žádostí o poskytnutí recenze vašeho pobytu. Pokud budete spokojeni a vaše recenze bude pozitivní, můžete svému favoritovi pomoci k umístění v TOP 10 nebo také k celkovému vítězství.

PRO PENZIONY

Recenze hostů jsou sbírány online do 31. srpna 2020 prostřednictvím e-mailu s výzvou k zadání recenze. Ten obdrží každý ubytovaný host den po svém odjezdu. Kromě možnosti získat ocenění nejlepšího penzionu budete mít k dispozici také relevantní zpětnou vazbu vašich klientů. A o to jde především. Anketa je rovněž nástrojem k marketingovému zviditelnění vašeho penzionu, proto neváhejte a zapojte se i vy!


Z penzionů umístěných v TOP 10 vybírá odborná komise držitele ocenění Penzion roku 2020, který bude vyhlášen na slavnostním galavečeru 15. konference AHR ČR v Brně, konaném 20. listopadu 2020.


Více se o Výročních cenách Asociace hotelů a restaurací ČR se dozvíte na webu www.cenyahr.cz. Zajímá vás, co pro váš penzion může AHR ČR udělat a jak vám může pomoci? Více informací o veškerých aktivitách a členství naleznete na webu www.ahrcr.cz.


Ke stažení
Banner_maly.png
Letak.pdf
Soutezime.jpg


Kontakt na Asociaci hotelů a restaurací z.s.
tel. č: 236 042 258
e-mail: [email protected]

Výsledky předchozích ročníků Penzionu roku

Partneři soutěže Penzion roku