Získejte ocenění za Vaši kvalitní práci!

Za výjimečné služby v oblasti ubytování a pozitivní hodnocení Penzion.cz uděluje vybraným ubytovacím zařízením Certifikát kvality pro rok 2024.

Hodnocení hotelu

 • Personál 9.9
 • Služby 9.4
 • Čistota 9.9
 • Komfort 9.8
 • Cena / kvalita 9.5
97%
312 hodnocení

Ověřte si, zda-li byl Vašemu zařízení certifikát kvality udělen

Prezentujte se kvalitou

Cena ubytování není vše. Cílem Penzion.cz je ukázat, jaké ubytovací zařízení si mají zákazníci vybírat na základě úrovně a kvality nabízených služeb. Certifikát kvality je nový produkt Penzion.cz, který přináší výhody ubytovacím zařízením, které jsou dlouhodobě pozitivně hodnoceny od reálných zákazníků a vložením certifikátu jim umožňuje získat konkurenční výhodu, nad ostatními, která povede, ke zvýšení počtu spokojených zákazníků.

Jaké výhody Certifikát kvality přináší?

Vložením Certifikátu kvality Váš hotel získá cennou zpětnou vazbu od nezávislé autority a zvyší svoji důvěryhodnost a atraktivitu u svých zákazníků. Penzion.cz  zvýhodňuje a doporučuje ubytovací zařízení, které mají certifikaci svým více než 300 tisícům klientům.

Služba je poskytována zcela zdarma. Implementace trvá necelých 5 minut a vše ostatní pak funguje již plně automaticky.

Často kladené dotazy

 • Co je Certifikát kvality a co mému ubytovacímu zařízení přinese?

  Certifikát kvality je interaktivní doplněk webu, který umožňuje zobrazit hodnocení a doporučení skutečných hostů přímo na vašich webových stránkách. Získat ho můžete pouze v případě, že jste obdrželi dostatečný počet kladných recenzí od ubytovaných hostů. Máme ověřeno, že Certifikát kvality pomůže zkrátit rozhodovací proces potenciálního klienta při rezervaci pobytu. Našim partnerům, kteří certifikát implementovali, se zvýšil konverzní poměr (tj. poměr návštěvníků, kteří provedli rezervaci vůči všem návštěvníkům webu) za sledované období až o 15%.

 • Jak Certifikát kvality získám a jak ho umístím na svůj web?

  Nárok na Certifikát kvality si můžete ověřit na stránce https://www.penzion.cz/certifikat-kvality/. V případě, že splňujete všechna kritéria, systém vám vygeneruje kód, který můžete vy nebo správce vašich webových stránek vložit na váš web. Celý proces včetně vložení nezabere déle než 30 minut. Je to jednoduché, ale v případě nejasností vám s implementací rádi pomůžeme.

 • Jak Certifikát kvality funguje v praxi?

  Certifikát kvality se po vložení na vaše webové stránky automaticky zobrazí v podobě malé lišty ukotvené v pravém, nebo levém svislém okraji obrazovky. Po najetí myší se lišta vysune a zobrazí celkové získané hodnocení od ubytovaných hostů společně s odkazy na prezentaci a konkrétní hodnocení na Penzion.cz. Tyto odkazy zaručují důvěryhodnost autonomního nestranného subjektu a mohou vám díky vysoké relevanci nepatrně pomoci ve zlepšení vašich pozic ve vyhledávačích. V případě potřeby vám rádi poskytneme statistiky počtu kliknutí na tyto odkazy.

 • Podobných ocenění nabízí více portálů, v čem je Certifikát kvality unikátní?

  Penzion.cz je s více než 300 000 hodnoceními největším českým ubytovacím portálem a potenciální zákazníci tak získají kvalitní referenci pro výběr pobytu. O přínosu svědčí studie, která byla provedena na testovacích ubytovacích zařízeních, kde byl zaznamenaný znatelně vyšší počet rezervací. O Certifikát kvality se v souvislosti s rostoucí poptávkou po tuzemském cestování zajímala i česká média. Výhody výběru ubytování s Certifikátem kvality Penzion.cz už znají čtenáři webů Novinky.cz, iDnes.cz, Ženy.cz a dalších médií.